EN | TR | RU | AR
0553 699 31 11

Simli Sprey

Simli Sprey - Altın

Dr. Angel Simli Sprey, alüminyum içermeyen organik vücut simlerinden üretilmiş şık bir vücut spreyidir. Özel solüsyonu sayesinde sıkıldığı anda simler cilde yapışarak pırıltılı bir görünüm meydana getirirler.

Açık veya kapalı mekânlarda eğlenirken, sahnelerde dans ederken ve davet edildiğiniz her ortamda en göz alıcı konuk olarak farklılığınızı yansıtabileceksiniz.

Tüm bakışları sizin üzerinizde toplayacak olan Dr. Angel Simli Sprey ile hem çekiciliğiniz hem de özgüveniniz en yüksek seviyede olacak.

Her türlü giyim ve konsepte uygun olarak kullanabileceğiniz bir ürün olan Dr. Angel Simli Sprey’i, içeriğindeki organik simler ve parlaklık verici etkenler sayesinde hiçbir yan etki ve alerji riski olmadan güvenle kullanabilirsiniz.

Dr. Angel Simli Sprey kolay uygulama, uzun süre kalıcılık ve kolay durulama özellikleri ile çekiciliği ve göz alıcılığı en konforlu şekilde sunmaktadır.

Dermatolojik testleri yapılmış olan ve herhangi bir alerjen ya da irritan madde içermeyen Dr. Angel Simli Sprey, özel formülü sayesinde güzelliğiniz ve şıklığınız için sihirli bir dokunuştur.

Dr. Angel Simli Sprey, altın, gümüş ve gökkuşağı çeşitleriyle her eğlence ortamında yanınızda olacak.