Dr. Angel Ozon Maskesi

image01

Güzelliğinizi Ozon Maskesi ile Koruyun!
Aknelerden, siyah noktalardan ve çürük izlerinden kurtulun, Cildinizin genç kalmasına yardımcı olun!

DAHA FAZLA BİLGİ!

Haftada yalnızca 3 uygulama ile 4 hafta içerisinde akne, sivilce, siyah nokta ve çürük izlerine son!

Ozon yağının iyileştirici etkilerinden yararlanarak çalışan Dr. Angel Ozon Maskesi, uygulandığı bölgenin aknelerden, siyah noktalardan ve çürük izlerinden kurtulmasına yardımcı olur. Güneş yanıklarını giderir, cildin taze ve temiz görünmesini sağlar.


image

Ozon (O3) Nedir?

Aktif oksijen (Ozon O3), bilinen en etkili mikrop öldürücü ve koku gidericidir. Güneşin ultraviyole ışınları ve yıldırım anında ortaya çıkan elektrik arkları ile oluşan ozon, koruyucu kalkan olarak dünyanın çevresini sarar ve canlıları güneş ışınlarındaki radyasyondan korur. Ozon, doğadaki en kuvvetli doğal dezenfektandır. Suda ve havada mikrop, bakteri ve kötü koku bırakmaz. Kararsız yapısı ve kısa sürede tekrar oksijene dönüşmesi nedeniyle doğaldır ve hiçbir yan etkisi yoktur.

image

Ne işe yarar?

Ozon yağının iyileştirici etkilerinden yararlanarak çalışan Dr. Angel Ozon Maskesi, uygulandığı bölgenin aknelerden, siyah noktalardan ve çürük izlerinden kurtulmasına yardımcı olur. Güneş yanıklarını giderir, cildin taze ve temiz görünmesini sağlar. Dudaklara uygulandığında dudak çatlaklarını giderir, dudaklardaki pişik ve uçukların giderilmesine yardımcı olur.

Dr. Angel Ozon Maskesi uygulandığı bölgede toksin temizliğinin yanı sıra hücreleri toksinlerin zararlı etkilerinden de korur. Ayrıca hücre onarım sistemini hızlandırarak erken yaşlanmanın önüne geçer.

image
image

Maske İçeriği

Ozon Maskesi, ozon yağının cilde maksimum etkiyle nüfuz etmesi için formüle edilmiş bir yüz maskesidir. Zengin Vitamin E, Omega 9 ve Omega 6 içerikleri sayesinde derinlemesine cilt temizliği sağlar. Tıkalı gözenekleri açarak cildin nefes almasına yardımcı olur. Daha iyi nefes alan ciltte kan dolaşımı ve buna bağlı olarak hücre yenilenmesi hızlanır. Gerek kanda, gerekse oksijenin dağıldığı tüm doku ve hücrelerde enerji artışı olur. Kişi kendini çok daha zinde hisseder.

image

Sipariş ve Kargo hakkında

Dr. Angel Ozon Maskesi kredi kartı ödeme seçeneği ile sadece 99 TL'ye hemen satın alabilirsiniz. Siparişlerinizi, sayfanın sağında bulunan "Sipariş Ver" butonundan yada 0553 699 31 11 no'lu telefondan verebilirsiniz. Kargo ücreti şirketimize aittir. Faturanız ürün ile birlikte kargolanacaktır.Sipariş