EN | TR | RU | AR
0553 699 31 11

Dr. Angel Siyah İnci Kremi

Siyah İnci Kremi

Dr. Angel Siyah İnci Kremi’nin etken maddesi olan inci tozu,dünyanın en kaliteli siyah incilerinin ana vatanı olan Tahiti’den çıkarılan siyah incilerin en ileri teknoloji kullanılarak işlenmesiyle elde edilmiştir. Tahiti siyah incisinin en önemli özelliği aminoasitler bakımından zenginliği ve doğadaki en güçlü antioksidan ve anti enflamatuar etkinliğe sahip olmasıdır. Dr.Angel Siyah İnci Kremi’nde bulunan Vitamin E ve Vitamin C kapsülleri de hücre zarını serbest radikallere karşı koruyan ve ciltte olumlu etkiler oluşturan bir başka anti-aging içeriğidir. Dr. Angel Siyah İnci Kremi, düzenli kullanıldığı takdirde zamana bağlı olarak ciltte oluşan cansız ve yıpranmış görüntünün düzenlenmesine yardımcı olur.

Daha güzel, bakımlı ve lekesiz bir cilde sahip olmak için en önemli faktörlerden biri de cildin serbest radikallere karşı savunma mekanizmasını güçlendirmektir.

Dr. Angel Siyah İnci Kremi’nde bulunan arbutin, melanin sentezini inhibe edici depigment etkiye sahiptir. Doğal inci ve arbutininsinerjik etkisi, melanin hücrelerini harekete geçirerek, ciltte oluşan rahatsız edici lekeleri ortadan kaldırıp, cildin yeniden eski ve taze görüntüsüne kavuşmasını sağlar.

Yararları

Cildin iyileşme hızının artmasına, parlaklık kazanmasına,kırışıklıkların önlenmesine ve pürüzsüz bir cildin oluşmasına, cildin güneş ışınlarından korunmasına, ölü hücrelerin atılarak hücrelerin yenilenmesine,cildin elastikiyet kazanmasına, kan dolaşımının hızlanmasına, cildin doğal renginin korunmasına, porların küçülmesine, aknelerin ve ciltteki izlerin küçülmesine, kızarıklıkların azalmasına, çillerin belirginliğinin azalmasına yardımcı olur.

Kullanım şekli

Dr. Angel Siyah İnci Kremi, içeriğinde bulunan nadide Tahiti siyah incisi nedeniyle yoğun bir yapıya sahiptir ve her uygulamada az miktarda kullanılması yeterlidir. Kremin uygulanacağı bölgenin temiz olması, etkisinin daha kesin ve hızlı olmasını sağlayacaktır. Bu nedenle, cildinizi temizleyip kuruladıktan sonra hafif masaj ile aşağıdan yukarıya doğru uygulamanız, en etkin sonucu almanızı sağlayacaktır.