EN | TR | RU | AR
0553 699 31 11

Dr. Angel Salyangoz Kremi

Salyangoz Kremi

Dr. Angel Salyangoz Kremi’nin içeriğinde bulunan helixaspersa extract, cilt ve deri tabakalarını yenileyip onarmaya yarayan birçok maddeyi bir arada bulundurur. Hücre çoğaltmada ve deri yenilemede güçlü bir etkiye sahiptir. Helix aspersa extract içindeki glikolik asit, kolajen, vitamine, elastin, vitamin c ve vitamin a, cildi yeniler, aknelerin giderilmesine yardımcı olur ve hücreleri canlandırır.

Dr. Angel Salyangoz Kremi’nin içeriğinde yoğun miktarda bulunan allantoin ise ölü derileri vücuttan atmaya ve cilt esnekliğini artırmaya yardımcı olur. Dr. Angel Salyangoz Kremi, sıkışan ve buruşan hücrelerin eski hallerine dönmesini sağlayan, hücreler arasındaki bağlayıcı protein olan elastin ile birlikte, bağlayıcı hücrelerin en önemli proteini olanve vücuttaki proteinlerin %25 – 35 kadarını meydana getiren kolajen ile kan damarlarını güçlendirir ve cildi yenilemeyi sağlar. Dr. Angel Salyangoz Kremi’nin içinde bulunan bir diğer önemli asit türü olan glikolik asit ise kırışıklıkları, akneleri ve cilt sorunlarını azaltmak için çalışır.

İçerik açısından en zengin formüle sahip salyangoz kremi olan dr. Angel Salyangoz Kremi, salyangoz özünü tam olarak kullanan içeriği sayesinde cildi yeniler, temizler, kırışıklıkların ve lekelerin ortadan kalkmasına yardımcı olur.

Kullanım şekli

Dr. Angel Salyangoz Kremi yoğun bir krem olduğu için, her uygulamada ince bir tabaka halinde kullanmanız yeterli olacaktır. Kremi uygulamadan önce cildinizi temizleyiniz. Günlük olarak iki veya üç kere,özellikle geceleri ince bir tabaka halinde, tamamen emilene kadar masaj yaparak uygulayınız. Masajın yer çekiminin tersine, aşağıdan yukarı ve soldan sağa doğru olmasına dikkat ediniz. Dr. Angel Salyangoz Kremi daha canlı daha pürüzsüz ve daha yumuşak bir cilde kavuşmak isteyenler için mükemmel bir kremdir.

Uyarılar

Dr. Angel Salyangoz Kremi’nin içeriğindeki glikolik asit nedeniyle, kullandıktan bir ya da iki hafta sonra, ciltte hafif bir gerginlik hissedebilirsiniz. Bu durum geçicidir. Ayrıca yine glikolik asit içeriğinden dolayı, cildinizin dış tabakası hafifçe soyulabilir. Bu, kuruluğun ve sıkılaşma hissiyatının göstergesidir. Böyle bir durumda, kremin tamamıyla emilmesi için bir – iki dakika bekledikten sonra, cildinize bir miktar nemlendirici tatbik ediniz. Tıbbi gözetim altında bulunanlar kullanmadan önce sağlık uzmanına danışmalıdırlar.