EN | TR | RU | AR
0553 699 31 11

Dr. Angel Kayganlaştırıcı Jel

Intim - Kayganlaştırıcı Jel“Endoskopi, kolonoskopi, rektoskopi, sonda, vajinal spektrum uygulamalarında, vajinal kuruluktan kaynaklanan ağrılı cinsel birleşmelerde”

Genital bölge kuruluğu, kadınların büyük kısmının ortak problemidir. Her yaşta oluşabilir ve rahatsızlık hissinden kaşıntıya, yanmaya, acıdan kronik acıya kadar değişik oranlarda problemlere yol açabilir. Özellikle menopoz döneminde ortaya çıkan bu sorun, kadınların en yaygın ikinci rahatsızlığıdır. Menopozla alakalı hormonal değişikliklere bağlı olarak vajina sıvısının azalması, ilaç kullanımı, sabun, tamponlar, stres, yorgunluk, gebelik ve doğum gibi etkenler vajinal kuruluğa neden olabilmektedir.

Vajinal kuruluk problemi olan birçok kadın ilişki esnasında ağrı, acı ve yanma hisseder. Bu durum cinsel birleşmeden alınan hazzı azaltır, özgüveni ve ruh halini bozabilir, normal günlük yaşamı etkiler, genel huzursuzluk ve cinsel istekte azalma duygusuna neden olabilir.

Etken maddesi gliserin olan Dr. Angel Kayganlaştırıcı Jel, su bazlı, renksiz, kokusuz ve yağsızdır. Suda kolayca çözünebilir. Uzun süre kurumayan kayganlaştırıcı etkisi ile endoskopi, kolonoskopi, rektoskopi, sonda, vajinal spektrum uygulamalarında ve cinsel kuruluk çeken bayanlarda seksüel amaçlı kayganlaştırıcı olarak kullanılır.

Leave a Reply