EN | TR | RU | AR
0553 699 31 11

Dr. Angel Göğüs Sıkılaştırıcı Krem

Göğüs SıkılaştırıcıDr. Angel Göğüs Sıkılaştırıcı Krem, yoğun vitamin ve bitkisel ekstrelerle zenginleştirilmiş formülü sayesinde galaktafor genişlemesini destekler, acinus hücrelerini yeniden yapılandırıp büyüterek hücre metabolizmasını toparlar, göğüs bölgesini sıkılaştırır, sarkmayı önler ve göğüs bölgesindeki hatları belirginleştirir.

Dr. Angel Göğüs Sıkılaştırıcı Krem’in göğüslerdeki kan ve oksijen dolaşımını artırması, göğüslerde daha sıkı ve sağlam bir deri dokusu oluşmasını ve bu sayede güçlü, yuvarlak ve pürüzsüz olmalarını sağlar. İçerdiği fito-östrojenler sayesinde göğüslerin toparlanmasına ve hacim kazanmasına yardımcı olur. Bağ doku mekanizmasını yoğunlaştırarak sarkan cildi toparlar, göğüslerin daha dik ve daha şekilli bir görünüm kazanmasını sağlar.

Dr. Angel Göğüs Sıkılaştırıcı Krem, düzenli kullanıldığında doğal görünüme ulaşmayı destekler. Doğal içeriği sayesinde yan etki oluşturmaz ve cildi besleyerek hoş bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

Dr. Angel Göğüs Sıkılaştırıcı Krem sürekli kullanım gerektirmez. Kalıcı etkiye sahiptir. Göğüsleriniz istediğiniz seviyeye ulaştığı zaman ürünü kullanmayı bırakabilirsiniz. Diğer Dr. Angel ürünleri gibi hipoalerjeniktir ve paraben içermez.