EN | TR | RU | AR
0553 699 31 11

Dr. Angel Genital Sıkılaştırıcı Jel

Intim - Genital Sıkılaştırıcı“Yaşlanma, hormonal değişiklik ve doğum gibi nedenlerden dolayı genişleyen vajina duvarlarının sıkılaştırılmasında”

Vajina bölgesinin geniş olması bazı kadınlarda vücut yapısından kaynaklandığı gibi, ilerleyen yaş ve normal doğuma bağlı olarak zaman içinde de gelişebilir. Özellikle doğum nedeniyle gerçekleşen yırtıklar nedeniyle genişleyen vajina, cinsel ilişkiden alınan hazzı da engeller.

Vajinal bölgenin genişlemesi cinsel sorunlara ek olarak idrar kaçırma gibi sağlık sorunlarını da beraberinde getirmektedir. Bu durumların birleşimi, kadınlarda takıntıya hatta anksiyete gibi psikolojik problemlere yol açmaktadır. Dr. Angel Genital Sıkılaştırıcı Jel, doğal içeriklerden oluşan özel formülüyle vajinal bölgenin genişlik sorunlarına son vermektedir. Uygulamadan sadece birkaç dakika sonra vajina duvarları daralmaya ve sıkılaşmaya başlar.

Serbest radikallere karşı etkisi vajina duvarlarının renk kazanmasını, yaşlanma, hormonal değişiklik ve doğum gibi nedenlerden dolayı kaybolan elastikiyetin yeniden kazanılmasını sağlar. Sürekli kullanımda kalıcı etki sağlayan Dr. Angel Genital Sıkılaştırıcı Jel kısa sürede yüksek etkinliğe ulaştığı için, cinsel ilişki öncesinde de kullanılabilir.

Leave a Reply