EN | TR | RU | AR
0553 699 31 11

Dr. Angel Genital Hijyen Spreyi

Intim - Genital Hijyen Spreyi“Tuvalet kullanımı sonrasında, havuz ve deniz sonrasında, cinsel ilişki öncesi ve sonrasında oluşabilecek hijyen risklerinde”

Dr. Angel Genital Hijyen Spreyi, sağlıklı vajina florasını destekleyerek vajinit başta olmak üzere genital enfeksiyon risklerini önlemek için formüle edilmiştir. Zararlı bakterilerin sağlıklı hücre duvarlarına tutunmalarına izin vermez ve beslenmelerini önleyerek ölmelerine neden olur. Laktobasil gibi yararlı bakterileri besler, çoğalmalarına yardımcı olur.

Dr. Angel Genital Hijyen Spreyi günlük kullanım için formüle edilmiştir. Vajina florasını en iyi şekilde korumak ve hastalıklara yakalanmamak için hijyene ihtiyaç duyulan her durumda, istenilen sıklıkta kullanılabilir. Özellikle otellerde, umumi tuvalet kullanımı sonrasında, havuz ve deniz sonrasında, cinsel ilişki öncesi ve sonrasında oluşabilecek hijyen risklerine karşı kullanılması tavsiye edilir.

Uygulama sonrasında kurulama amaçlı olarak tuvalet kâğıdı gibi yabancı maddelerin kullanılması spreyin etkisini azaltabileceğinden, kurulama ihtiyacı için Dr. Angel Genital Hijyen Mendili tavsiye edilir.