EN | TR | RU | AR
0553 699 31 11

Dr. Angel Genital Hijyen Kremi

Intim - Genital Hijyen Kremi

“Vajinal bölgedeki mantar, akıntı, kaşıntı, yanma, tahriş gibi enfeksiyonların giderilmesinde, mantarın nüksetmesinin önlenmesinde”

Dr. Angel Genital Hijyen Kremi, sağlıklı vajina florasını destekleyerek vajinit başta olmak üzere genital enfeksiyonları ortadan kaldırmak için formüle edilmiştir. En önemli özelliği, zararlı bakterileri yok edip yararlı bakterileri koruması ve beslemesidir. Zararlı bakterilerin sağlıklı hücre duvarlarına tutunmalarına izin vermez ve beslenmelerini önleyerek ölmelerine neden olur. Güçlü formülü Laktobasil gibi yararlı bakterileri besler, çoğalmalarına yardımcı olur.

Bu formül, vajinal bölgedeki bakteri florasını ve doku pH’ını en iyi duruma getirdiği için vajinal rahatsızlıkların nüksetmesinin de önüne geçmiş olur. Mantarın tekrarlamasını önler.

Akıntı, kaşıntı, yanma, tahriş gibi sıkıntıların temel nedeni olan hormonal vajinit, irritan vajinit, enfeksiyöz vajinit gibi sık görülen vajinit türleriyle birlikte vajinal bölgede çeşitli enfeksiyonlara neden olan candida albicans, trichomonas vaginalis ve gardrenella gibi bakteri ve mantarlar Dr. Angel Genital Hijyen Kremi’nin güçlü formüllü sayesinde ortadan kalkar. Güçlü formülü sayesinde doğum ve ameliyat sonrası oluşan doku hasarlarının doğal iyileşme sürecini de hızlandırır.