EN | TR | RU | AR
0553 699 31 11

Dr. Angel Cilt Beyazlatıcı

Cilt BeyazlatıcıCilt lekeleri ve koyulaşmaları, gerek kadınlarda gerekse erkeklerde sık karşılaşılan cilt sorunlarından biridir. Cilt koyulaşmaları erkeklerde tıraş sonrasında, kadınlarda ağda ve epilasyon sonrasında, özellikle koltukaltı ve bikini bölgelerinde sık karşılaşılan bir problemdir. Güneş yanıkları ve cildin lekelenmeye olan yatkınlığı da cildin bazı bölgelerinin zamanla koyulaşmasına neden olabilir.

Dr. Angel Cilt Beyazlatıcı Krem, cilt üzerinde oluşmuş renk koyulaşmalarını dereceli olarak açan etkili bir kremdir. İçeriğindeki doğal antioksidanlar ve cilt şekillendiriciler sayesinde herhangi bir cerrahi müdahaleye gerek kalmaksızın cilt yüzeyindeki ton farklarını ortadan kaldırabilirsiniz.

Dr. Angel Cilt Beyazlatıcı Krem’in içeriğinde bulunan Triticum Aestivum Extract cildin rengini dengeler, salisilik asit peeling etkisi gösterir, hassas bölgeler için uygun birer Alfa Hidroksi Asit türü olan laktik asit ve sitrik asit de cildin rengini açmayı sağlar. Aloe vera ise cildi nemlendirir ve hassasiyeti gidermeye yardımcı olur.

Dr. Angel Cilt Beyazlatıcı Krem’in etkin bileşenleri, uygulandığı bölgelerdeki melanin üretimini yavaşlatır. Deri kendini yeniledikçe onarılmış yeni deri hücreleri yüzeye gelir ve lekeler kaybolur. İçeriğindeki güneş filtresi, güneş ışığının cilt üzerinde bulunan çil ve kahverengi lekeleri koyulaştırmasını önler ve yeni lekelerin oluşumunu durdurmaya yardımcı olur.