EN | TR | RU | AR
0553 699 31 11

Dr. Angel Banyo Tuzları

3lü Banyo Tuzu SetiHipokrat’ın yüzyıllar önce cilt rahatsızlıkları olanlara tuzlu suda yıkanmalarını tavsiye ettiğinden beri, banyo tuzları bir şifa kaynağı olarak kullanılmaktadır. Tuzlu su cildi temizler, peeling etkisi göstererek ölü hücrelerden kurtulmaya yardımcı olur.

Dr. Angel Banyo Tuzu, doğal okyanus tuzlarının çeşitli meyve özleri ve Vitamin E ile zenginleştirilmesi ile üretilmiş bir banyo ürünüdür. İçeriğindeki zengin mineraller ve doğal meyve özleri ile kaslarınızdaki laktik asit miktarının azalmasına ve günün yorgunluğunu atmanıza yardımcı olur. Cildinizin ölü hücrelerden ve toksinlerden arınarak nefes almasını sağlar, canlılık ve ferahlık verir.

Dr. Angel Banyo Tuzu’nun içeriğindeki mineraller, cildin yağlanmasını önleyerek sivilcelere karşı daha dirençli olmasını sağlar. Cildin daha sağlıklı olması günlük terlemeyi azaltır, deriye nüfuz eden tuz ise ter kokusundan kurtulmayı sağlar. İçeriğindeki doğal meyve özleri sayesinde kalıcı ve ferahlatıcı bir kokuya sahiptir.

Dr. Angel Banyo Tuzu, cildi canlandırması ve peeling etkisi göstermesi sayesinde mantar, sedef ve egzama gibi cilt rahatsızlıklarında tedaviye yardımcı olarak kullanılabilir.