EN | TR | RU | AR
0553 699 31 11

Dr. Angel Argan Yağı Özlü Duş Jeli – 250ml

Dr Angel Argan - Duş JeliCilt insan vücudunun dış etkenlere en açık organıdır. Doğumdan itibaren sıcaklık, soğuk, sürtünme, çeşitli kimyasallar ve zararlı güneş ışınlarına maruz kalmaktadır. Bu kadar dış etkiye maruz kalan cilt zamanla elastikiyetini, direncini, sağlığını ve kendini yenileyebilme özelliğini kaybetmektedir. Bunun neticesinde de aşırı kuruluk, kırışıklık, sedef, egzama ve akne gibi cilt rahatsızlıkları ortaya çıkmaktadır.

Dr. Angel Argan Yağı Özlü Duş Jeli, argan yağının cilde maksimum etkiyle nüfuz etmesi için formüle edilmiş bir duş jelidir. Cildi mükemmel bir şekilde temizlemenin yanı sıra, içeriğindeki zengin Vitamin E, Omega 9 ve Omega 6 sayesinde kan dolaşımını hızlandırır, doğal aromasıyla yumuşaklık ve ferahlık verir.

Düzenli kullanım neticesinde ihtiyaç duyulan nemi geri kazandırarak cildin daha parlak ve daha yumuşak olmasını sağlar. Aynı zamanda kolajen yapıdaki lipit dokuları harekete geçirerek cildin hücre yenileme kabiliyetini hızlandırıp daha genç ve pürüzsüz bir cilt yapısına kavuşmaya yardımcı olur.

Argan yağının doğal kokusunu içeren Dr. Angel Argan Yağı Özlü Duş Jeli’nin ferahlık ve canlılık veren tatlı kokusu, kendinizi gün boyu tertemiz ve enerjik hissetmenizi sağlar.

Leave a Reply