EN | TR | RU | AR
0553 699 31 11

Dr. Angel %100 Doğal Argan Yağı 50ml

Dr Angel Argan - Argan Yağı 50ml

Argan yağı modern tıp tarafından kısa süre önce keşfedilmiş olsa da, Faslı kadınlar tarafından yüzyıllardır kullanılmaktadır. Argan yağı, cildi çok kısa bir sürede nemlendirir ve cilt hücrelerinin yenilenmesini sağlar. Vitamin E açısından en zengin yağ olması, argan yağını vücut için en yararlı yağ haline getirir.

Argan yağını akne, sivilce ve siyah noktalar için yüz bakımında, selülit ve çatlak izlerinde, göğüs bakımında ve özellikle saç bakımında kullanabilirsiniz. Argan yağı cilde uygulandığında akneleri, sivilceleri giderir, çatlak oluşumunu önler ve mevcut çatlakların giderilmesine yardımcı olur. Saçlı deriye argan yağı ile masaj yapmak saç dökülmesini azaltır, saçların parlaklığını, güzelliğini artırır.

Dr. Angel Argan Yağı, hiçbir katkı maddesi ve koruyucu madde eklenmeden şişelenerek, doğal özelliklerini yitirmeden tüketiciye ulaştırılmaktadır. Dr. Angel Argan Yağı’nın özel tasarlanmış damlalıklı şişeleri, yağı istediğiniz miktarda damlatarak ekonomik ve pratik kullanmanızı sağlar.